İade Şartları

Ürünü İade Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

Askıbalat.com aracılığı ile satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek değişim yapabilirsiniz (kargo ücreti size ait olacak şekilde). Bu süreyi aşan talepler kabul edilemeyecek ve ürünler karşı ödemeli olarak tarafınıza geri gönderilecektir. İade işlemlerinin başlatılabilmesi için faturanızın üzerinde yer alan iade formunu eksiksiz olarak doldurup faturanız ile birlikte tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.

Satın almış olduğunuz ürünlerimiz ile ilgili DEĞİŞİM İŞLEMİ YAPILMAMAKTADIR! Aksi taktirde gönderdiğiniz ürün tarafımızdan kabul edilmeyecektir. 

  

Ürün iade süresi:

Değişim işlemi yapılamamakta ancak 7 iş günü içerisinde iade işlemi yapabilirsiniz.

  

Ürün değişimi:

Ürünlerimizde değişim yapılmamakadır. Değişim yapmak istediğiniz beden ya da ürünü web sitemizden yeniden satın alabilir ve elinizde bulunan ürünü iade olarak gönderim sağlayabilirsiniz. Bu şekilde işlemleriniz daha hızlı gerçekleşmiş olacaktır.

 

İade işlemlerinde kargo bedeli:

Ücret, müşteriye aittir (gelirken & giderken) . Karşı taraf ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. Ürünlerin size ulaşması amacıyla ödediğiniz Kargo Ücreti ve iade için gönderdiğiniz siparişlerinizde tahsil edilen Kargo ücreti Hizmet Bedeli iade edilmemektedir. (Toplam 190₺)

   

Ürün iade adresi:

Balat Mahallesi Faruk Baykal Caddesi B NO:2 B/D Nilüfer - Bursa

  

Online mağazamızdan almış olduğunuz ürünü sadece online mağazamızdan iade edebilirsiniz. Bu koşullar sadece online alışverişi içermektedir, mağaza alışverişlerinde geçerli değildir.

  

Sorunlu Ürünlerin İade Koşulları

Satışa sunduğumuz tüm ürünler, kargoya teslim edilmek üzere paketlenirken kalite kontrolünden geçmektedir. Nadiren yaşanılan ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaşması halinde tarafımıza 0530 126 74 76 Whatsapp müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek, ürün görsellerini iletebilir ve iade talep edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR